Penzion pod Šerákem

788 25 Ostružná 151, mobil: +420 602 670 708, +420 774 670 760, e-mail: podserakem@penzion.com, web: penzionpodserakem.jeseniky.com


CZ PL
Penzion pod Šerákem
Novinky

Vaše bezstarostná dovolená

1x čtyřlůžkový pokoj s balkónem
1x dvoulůžkový pokoj s balkónem
1x třílůžkový pokoj s balkónem

4x dvouložnicové rodinné pokoje 4-6 lůžek

poctivá domácí kuchyně
točené pivo, káva, kofola
dětská herna, stolní tenis, fotbálek, šipky
připojení WI-FI zdarma
denní tisk ke snídani
satelitní příjem TV programů

venkovní bazén

 

WEBcam

snimek

Kontakt

Penzion pod Šerákem

Kaňková Jana, Geppert Filip, 788 25 Ostružná 151

mobil ubytování: +420 602 670 708

stravování,bar: +420 774 670 760

e-mail:
podserakem@penzion.com

web:
penzionpodserakem.jeseniky.com

 

Rodinný penzion, restaurace, poctivá domácí kuchyně.

Úvod -> Ubytování Jeseníky

Ubytování Jeseníky - Penzion pod Šerákem

                    

 

 

Přijeďte strávit dovolenou na Penzion pod Šerákem a poznáte pohodu příjemného ubytování v rodinném prostředí. Jeseníky, tyto krásné hory budete mít všude kolem sebe a snadno poznáte vše co Vám nabízí. Čeká na vás lyžování, procházky, cykloturistika a spousta dalších příležitostí k aktivnímu i pasivnímu odpočinku. Zvolte si správné ubytování - Jeseníky se vám odvděčí báječnými zážitky. Penzion pod Šerákem je pro vás ideálním místem pro strávení Vaší dovolené v Jeseníkách.

Ubytování v Penzionu pod Šerákem je velmi vhodné pro rodiny s dětmi, skupiny přátel, dvojice i jednotlivce. Nefalšované domácí prostředí horského penzionu a nádherné Jeseníky, jsou tím pravím místem pro vaši dovolenou. Muškáty za okny a na balkónech, hodně sněhu, čerstvý vzduch a bohaté možnosti sportovního vyžití, to je dokonalé ubytování v našem penzionu. Jeseníky jsou právem jedny z nejoblíbenějších českých hor.

Bezstarostná dovolená:

 • dvouložnicové rodinné apartmány
 • dvoulůžkové - čtyřlůžkové apartmány s balkónem
 • poctivá domácí kuchyně 
 • restaurace, točené pivo a limo
 • dětský koutek
 • připojení WI-FI zdarma
 • denní tisk
 • satelitní příjem TV programů
 • nově masáže a terapie

Zajistěte si ubytování jěště dnes

Kompletní služby patří k našemu ubytování. Jeseníky potěší vaše tělo i mysl a my se postaráme o vaše pohodlí. V Penzionu pod Šerákem jsme pro Vás nově otevřeli masáže a terapie. Ubytování nabízíme v dvouložnicových apartmánech, v každém máte k dispozici sociální zařízení, sedací soupravu, televizor, připojení na WiFi a další vybavení na které jste zvyklí z domácího prostředí.

Podívejte se na naší fotogalerii

Stravování je naší chloubou. V naší stylové jídelně s kachlovými kamny, Vám servírujeme jídla z výborné domácí kuchyně. Posedět můžete i v baru, kde Vám mimo jiné natočíme hanušovické pivo, pivo z místního rodinného pivovaru Cestář a pro děti Kofolu. Rádi Vás obsloužíme i v restauraci, kde Vám nabízíme něco k pivu, grilovaná žebra nebo koleno.

Náš ceník najdete zde.

V našem penzionu můžete také využít společnou kuchyňku. Je vybavena lednicí, rychlovarnou konvicí a mikrovlnou troubou. Zde si snadno připravíte pokrmy pro své nejmenší.

Tak už jen zvolte termín a rezervujte ubytování.

Vydáte-li se k nám, máte na dosah:

 • Více než 37 km sjezdovek pro všechny typy lyžařů a lyžařek, včetně lanové dráhy na Šerák
 • více než 100 km běžeckých tratí s krásnou zastávkou na Paprsku
 • letní cyklotrasy a turistické trasy
 • aqua-centrum , bowling
 • a spousta další zábavy

více v sekci tipy na výlet.

Horský penzion, Jeseníky – Penzion pod Šerákem

Přijeďte strávit svoji V.I.P. dovolenou v TOP lokalitě. Ubytování v Penzionu pod Šerákem je velmi vhodné pro pobyt rodin s dětmi, skupin přátel i pro dvojice. U nás najdete stylově zařízené rodinné apartmány, hernu se stolním tenisem, šipkami a v jídelně dětský koutek. Náš penzion je nekuřácký. O stravování nemusíte mít starost. Na večeři jsme pro Vás připravili výběr ze dvou jídel, včetně točeného piva a Kofoly. Snídaně jsou tvořeny bohatým švédským stolem. Jeseníky na druhé straně nabízejí čistý vzduch, krásné sjezdovky či běžecké tratě. To je ta pravá horská idylka v Jeseníkách. 

 

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies
Partneři: Ubytování Jeseníky - 
Doporucujeme: Výroba mozaikových klasických a dekorovaných parket na míru. Díky dlouholetým zkušenostem firma zaručuje dlouhou životnost a prvotřídní kvalitu parket.