Penzion pod Šerákem

788 25 Ostružná 151, mobil: +420 602 670 708, +420 774 670 760, e-mail: podserakem@penzion.com, web: penzionpodserakem.jeseniky.com


CZ PL
Penzion pod Šerákem
Novinky

Vaše bezstarostná dovolená

1x čtyřlůžkový pokoj s balkónem
1x dvoulůžkový pokoj s balkónem
1x třílůžkový pokoj s balkónem

4x dvouložnicové rodinné pokoje 4-6 lůžek

poctivá domácí kuchyně
točené pivo, káva, kofola
dětská herna, stolní tenis, fotbálek, šipky
připojení WI-FI zdarma
denní tisk ke snídani
satelitní příjem TV programů

venkovní bazén

 

WEBcam

snimek

Kontakt

Penzion pod Šerákem

Kaňková Jana, Geppert Filip, 788 25 Ostružná 151

mobil ubytování: +420 602 670 708

stravování,bar: +420 774 670 760

e-mail:
podserakem@penzion.com

web:
penzionpodserakem.jeseniky.com

 

Rodinný penzion, restaurace, poctivá domácí kuchyně.

Úvod -> ubytovani-jeseniky-penziony.cz

Chcete-li strávit příjemnou dovolenou v krásné přírodě, která netrpí přebytkem turistů, zvolte Jeseníky. Hornaté a zalesněné Jeseníky jsou ideální destinací pro vaší rekreaci po celý rok. V zimě si zde najdou ráj lyžaři i běžkaři, na podzim turisté a houbaři, na jaře a v létě jsou Jeseníky ideální pro pěší turistiku i cykloturistiku. Navíc Jeseníky nabízejí levné a zároveň pohodlné ubytování, které poskytují povětšinou rodinné penziony.

Penziony a ubytování – Jeseníky

Ubytování Jeseníky, to je dlouholetá tradice. Hostům je zde nejčastěji nabízeno ubytování v penzionech.
Tyto penziony mají v Jeseníkách dlouholetou tradici. Penzion je typické, ubytování pro Jeseníky. Téměř všechny penziony provozují místní starousedlíci, ve kterých nabízejí pohodlné ubytování, stravování a možnost sportovního vyžití za nepřemrštěné ceny. Velkým lákadlem pro hosty je fakt, že penziony vytvářejí velmi přátelskou až rodinnou atmosféru. Příkladem je Penzion pod Šerákem, který leží v samém srdci Jeseníků, v Ostružné.

Penzion – ubytování – Jeseníky – Penzion Pod Šerákem

Ubytování, které nabízí náš rodin. penzion je ideální pro rodiny s dětmi,mladé dvojice i seniory. Můžete zde také pořádat firemní akce, nebo setkání přátel. Na penzionu Vám připravíme snídaně formou bohatého švédského stolu a večer nabízíme z domácí kuchyně polévku a hlavní jídlo.
Připravili jsme pro vás slevový balíček, který najdete v našem ceníku , kde např.
Děti do 6-ti let mají pobyt zdarma, děti do 15 let platí dětskou cenu a výrazné slevy pro důchodce. Samozřejmě při čerpání veškerých nabízených služeb.

Náš rodinný penzion v obci Ostružná je zařízen přesně pro potřeby hostů. Penzion je ideálním místem pro ubytování v Jeseníkách, nachází se na konci zástavby u potůčku. Autem přijedete přímo k penzionu, kde je pro vás zajištěno parkování na vlastním pozemku zdarma . Na upraveném rozlehlém pozemku mají hosté k dispozici např. venkovní bazén, dětské hřiště, pískoviště, skuzavku pro nejmenší děti, terasu a ohniště.
V budově penzionu se nachází herna se stolním tenisem, el.šipkami a kulečníkem. Dále je zdarma na penzionu k dispozici bezdrátové internetové připojení.
Žízeň zaženete v baru s točeným pivem přímo v penzionu a o vaší spokojenost se bude starat majitel penzionu, tak aby jste se cítili jako doma.

Autem přijedete přímo k penzionu, kde je pro vás zajištěno parkování na vlastním pozemku zdarma.

Jeseníky – proč do Jeseníků

Jeseníky kromě levného a příjemného ubytování vás zaujmou širokou paletou možností, jak příjemně strávit volný čas. Co tedy Jeseníky nabízejí:

  • sjezdové lyžování na krásných sjezdovkách
  • upravené běžecké stopy
  • značené turistické a cykloturistické trasy
  • snowtubing
  • čistý vzduch a lesy pro houbaření
  • naučné stezky
  • krápníkové jeskyně
  • sportoviště – tenisové kurty, aqua centrum, bowling
  • letní bobová dráha aj.
  • zábava – taneční večery při živé hudbě a mnohé další
 

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies
Partneři: Ubytování Jeseníky - 
Doporucujeme: Výroba mozaikových klasických a dekorovaných parket na míru. Díky dlouholetým zkušenostem firma zaručuje dlouhou životnost a prvotřídní kvalitu parket.